Ana Sayfa e-mail
IMC Bilişim
Kurumsal   [ Profilimiz ]  
 
 

" 1 + 1 = 3’ü oluşturmak için bir araya geldik. "

 

Uzun süredir aynı sektörde faaliyette bulunan kişi/kurumların süreç içerisinde yarattıkları katma değerleri bir araya getirerek ortak bir sinerji ile hem içe, hem de dışa dönük pozitif değerler yaratma çalışmaları sıkça rastlanan bir faaliyet değildir.

İşte bu gerçekten hareketle Logo Çözüm Ortakları camiasında yaklaşık 20 yıldır bilişim sektöründe hizmet veren ve en kapsamlı projelere imza atmış, Binsal Bilgisayar Hizmetleri, Vira Bilgisayar Hizmetleri, Viranova Bilgisayar Sistemleri ve Rom Bilgi İşlem firmaları sahip oldukları deneyim, güven ve enerjiyi imece felsefesi ile bir araya getirdi ve IMC Bilişim’i oluşturdu.

Bu güç birliği ile öncelikle kendi içinde bir katma değer yaratan IMC Bilişim, bu değeri iş dünyasına da yansıtarak, uzmanlığı sayısız projede kanıtlanmış 100'e yakın uzmanı gerektiğinde projelerde birleştirerek müşterilerine sınırsız çözümler sunmaktadır.

Gerek doğrudan gerekse kurucu ortak firmalar aracılığı ile Microsoft, IBM, Intel gibi teknolojiyi yönlendiren kuruluşlarla iş ortaklığı sürecini yürütmektedir.

Bilgi teknolojisinin önem kazandığı iş dünyasında özellikle planlama (ERP, MRP, CRM) konularındaki projelerini birçok firmada hayata geçiren IMC gelebilecek talepler üzerinede proje ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

 
       
IMC BİLİŞİM TEKNOJİLERİ
IMC Bilişim Teknolojileri A.Ş © 2005 Tüm hakları saklıdır.     [ Tel : (0216) 526 05 34   e-mail : info@imc.biz.tr ]