Ana Sayfa e-mail
IMC Bilişim
Ürünler     [ Özel Çözümler ]  
 

 Özel Çözümler


Günümüzde paket yazılım çözümleri müşteri ihtiyaçlarını büyük oranda karşılamakla birlikte hemen hemen her firmada özel gereksinimler olduğuda açıktır.

IMC , güncel yazılım ve iletişim teknolojilerini kullanarak büyük boyutlu yazılım projeleri de gerçekleştirirerek bu özel gereksinimleri de karşılamaktadır.

Özel gereksinimlerin tespitinde dünyaca kabul görmüş metodolojiler uygulanmakta, ağırlıklı olarak COM, D-COM ve .NET gibi en son Microsoft teknolojileri kullanmaktadır.

Ağırlıklı olarak Logo ürünlerini kullanmakta olan firmaların talepleri üzerine çözümler üreten firmamız bu konudaki tecrübeli proje ekibi ile Logo'nun da referans verdiği çözüm ortağı olmuştur.

Bunun yanı sıra depo, satış-dağıtım, tamir-bakım, medikal ve e-ticaret otomasyonları konusunda ürettiği özel yazılımlar ile ülkemizin önde gelen kuruluşlarına çözümler sağlamıştır.

Çok titiz metodolojiler ile yazılım projeleri gerçekleştiren ekibimizin çalışan sayısı her geçen gün büyümekte olup, yapılacak AR-GE'ler içinde ayrıca bir danışman kadrosu bulundurmaktadır.

Özel yazılımlar gerektiren projeleriniz konusunda bizimle irtibata geçmenizi öneriyoruz.   e-mail : product@imc.biz.tr

 
       
 
     
IMC BİLİŞİM TEKNOJİLERİ
IMC Bilişim Teknolojileri A.Ş © 2005 Tüm hakları saklıdır.     [ Tel : (0216) 526 05 34   e-mail : info@imc.biz.tr ]