Ana Sayfa e-mail
IMC Bilişim
 
İş Ortaklıkları
  [ LBS (Logo Busines  Solution) ]  
 

Bünyesindeki ortak firmalardan dolayı uzun bir süredir LBS ile iş ortaklığını sürdüren IMC , bu süreç içinde kanal yapısında bir çok farklı noktada yer almıştır. IMC bünyesindeki firmalar bu noktalarda LBS tarafından sürekli ödüllendirildiği gibi müşteriler tarafında da memnuniyet sağlamıştır.

Bu uzun iş ortaklığı sürecinde LBS ürünleriyle gerçekleştirdiğimiz çözümlerimizden bazılarını referanslarımız sayfasında görebilirsiniz.

LBS ile yürütülen iş ortaklıkları şunlardır.

IMC , LBS Tiger Yetkinlik Merkezi kapsamında LBS ürün ve hizmetlerini son kullanıcılara sunmakla yetkili LBS 'nin önde gelen iş ortaklarından biridir. Bünyemizde LBS ürünlerinin eğitim ve desteğini verebilmekle yetkilendirilmiş birçok personelin LBS ve MS SQL server ürünleri ile ilgili sertifikaları bulunmaktadır.

IMC , LBS Çözüm Ortağı kapsamında LBS teknolojilerini kullanarak, değişik sektörlerde bulunan LBS kullanıcılarının özel ihtiyaçlarına uygun olarak uygulama geliştiren, özel çözümler sunan ve bu çalışmalarında LBS ürünlerini ana yapı olarak kullanan iş ortağıdır.

 
IMC BİLİŞİM TEKNOJİLERİ
IMC Bilişim Teknolojileri A.Ş © 2005 Tüm hakları saklıdır.     [ Tel : (0216) 526 05 34   e-mail : info@imc.biz.tr ]