Ana Sayfa e-mail
IMC Bilişim
Ürünler     [ LBS Ürünleri ]  
 
LOGO Tiger ayrıcalıklı özellik ve güçlü teknolojisi ile Türkiye'nin her yerinde yabancı ortaklı şirketler, üreticiler ve ihracatçılara ihtiyaç duydukları çözümleri sunuyor.

LOGO Tiger İçeriği : Sistem İşletmeni, Ticari Sistem Yönetmeni, Malzeme Yönetimi, Satın Alma, Satış ve Dağıtım, Finans ve Genel Muhasebe.

Standart olarak programın içerisinde yer alan diğer sistemler :

Malzeme Özellikleri ve Sınıf Yapısı, Seri-Lot, Talep Yönetimi, Kampanya, Yönetici Konsolu, İş Akışı, Proje Takibi, ve Arayüz Uyarlama özelliğidir.

Modüller ve Ek Programlar : Tiger Muhasebe,Duran Varlık Yönetimii, Teklif Yönetimi, ÖTV, Dış Ticaret, Yabancı Dil Opsiyonu, Üretim Yönetimi ve Maliyet Muhasebesi, Kalite Kontrol, Sevkiyat Yönetimi, T-Pack, Enflasyon Muhasebesi, Web Tiger, POS GENIUS Entegrasyon, Satış Konsolu, Logo Mobil, Logo Mobil Satış, Linx 4.0, Navigator

LOGOVPLUS, Tiger kullanıcılarına bir yıl boyunca yeni çıkacak tüm ücretli versiyon değişim lisanslarından ücretsiz yararlanma hakkı sunar.Personel yönetiminiz emin ellerde!

Tiger Bordro sigortalı personelin olduğu kadar standart uygulamadan farklılık gösteren maden, deniz, basın yayın işkollarında çalışan ve yabancı uyruklu işçi çalıştıran şirketlerin ihtiyaçlarını da tam olarak karşılar.

Ürün, tüm sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerin ve mevsimlik işçi çalıştıran firmaların da personel yönetimi konusundaki gereksinimlerine cevap verir.

Tüm yasal prosedürlerin ve raporların otomasyonu ve personel ile ilgili sicil bilgilerinin bilgisayar ortamında derlenmesi, yöneticilere stratejik işler için daha çok zaman ayırma olanağı tanır.

     
 
 


Unity, en az girdi ve maliyetle en fazla ekonomik değeri üretmeyi hedefleyen, rekabetçi işletmelerin hedeflerine ulaşmasına yardımcı bir iş yönetim sistemidir. Sağlam altyapısı ile firmaların satın almadan üretim takibine, satış ve dağıtımdan finansa, malzeme yönetiminden muhasebeye tüm iş süreçlerini kontrol altına alan, planlama ve stratejik karar alma sürecini tutarlı ve düzenli bilgi akışıyla besleyen tümleşik bir yapı sunar.

Uniıty Set İçeriği : Sistem İşletmeni, Ticari Sistem Yönetimi, Malzeme Yönetimi, Seri/Lot, Satın Alma, Satış ve Dağıtım, Finans, Genel Muhasebe, Üretim Yönetimi, Ana Üretim, Çizelgeleme, Malzeme İhtiyaç Planlama, Kapasite Planlama, Maliyet Muhasebesi, Talep Yönetimi, Statik ve Dinamik Stok Yeri Takibi, Malzeme Özellikleri ve Sınıf Yapısı, Ek Bilgi sistemi.

Standart olarak programın içerisinde yer alan diğer sistemler ise; Yansıtma, Stok Maliyet Takibi, Statik Stok Yeri Takibi, Müstahsil, Masraf Merkezleri, Promosyonlu Satış, Depozitolu Mal Takibi, XML, rapor tasarımcısı, Sorgulama Asistanı ve Arayüz uyarlama aracıdır.

Modüller ve Ek Programlar : Enflasyon Muhasebesi, ÖTV, Gold İthalat, Gold İhracat, Yabancı Dil Opsiyonu, Kampanya Yönetimi, Sevkiyat Yöentimi, Paketleme, Duran Varlık Yönetimi, Kalite Kontrol, Yapı Kredi Çözüm, Navigator, Linx Standart, Linx Profesyonel, Linx Bütçe.

       
 
 


İK, verimli insan gücü ile işgücü maliyetinizi ve çalışanlarınızın ofis yükünü azaltır, çeşitli analizler sunarak taktik ve stratejik kararlarda yön gösterir. Çalışanlarınızın kendileri için en uygun pozisyonlarda çalışması ile artan motivasyonları ve departmanlar arası uyumlu çalışma kurumsal hedeflerinizin hayata geçirilmesi için temel adım ve kuralların oluşturulmasına olanak tanır.

İnsan Kaynakları modüler bir yapıdan oluşup temel modül Sicil Yönetimi’dir. İstenilen zaman dilimi içerisinde Bordro, Eğitim Yönetimi, Kurumsal Planlama, Eleman Seçme ve Yerleştirme Sistemi, Kariyer Planlama ve Performans Yönetimi gibi firmanızın ihtiyaç duyduğu modüller ile zenginleştirerek gelişime açık yapısı ile İnsan Kaynakları’na kademeli geçiş yapma olanağı bulursunuz.

İnsan Kaynakları Set İçeriği : İnsan Kaynakları programı modüler yapıdan oluşmaktadır. Sicil Yönetimi modülü İK'nın temel modülüdür. Diğer modüllerin çalışması için mutlaka alınması gerekir.

Modüller : Kurumsal Planlama, Eğitim Yönetimi, Eleman Seçme ve Yerleştirme, IK Web Server, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Zaman Planlama, Bordro, Profesyonel Kit, Logo İnsan Kaynakları

       
     
       
IMC BİLİŞİM TEKNOJİLERİ
IMC Bilişim Teknolojileri A.Ş © 2005 Tüm hakları saklıdır.     [ Tel : (0216) 526 05 34   e-mail : info@imc.biz.tr ]