Ana Sayfa e-mail
IMC Bilişim
Ürünler     [ Kangaroo SIS ]  Kangaroo SIS Nedir ?


“ Kangaroo Sales Information System”


Bayiler kanalıyla satış yapan, üretici yada ithalatçı firmanın, bayileri tarafından satılan ürünlerinin, hangi son kullanıcılara ne koşullarda satış yapıldığının tespit edilmesi amacıyla geliştirilmiştir.


 

Bu tasarım, bayi kanalının modemler aracılığı ile internet teknolojilerini kullanarak merkezle haberleşebildiği bir teknolojik altyapı ile desteklenmiştir.

SQL Server’ın tüm özelliklerini kullanan uygulama, bayilerdeki LOGO Gold yazılımı üzerinden günlük satış hareketlerini belirlemekte, bunları replication ile bölge ve merkeze aktarmakta, merkezde oluşturulan veri ambarı üzerinden, merkezin, bayiler aracılığı ile yapılan tüm Türkiye satışlarını multi-dimensional OLAP olanakları ile sorgulama imkanı sağlamaktadır.

Temel Modülleri
Genel Merkez, Bölge Müdürlüğü, Bayi, OLAP Analyzer Modülleri

Hedef Sektörler
Dağınık bir coğrafyada satış ve dağıtım yapan büyük ölçekli kuruluşlar.

Çalıştığı Platformlar

Microsoft Windows, SQL Server

Kısaca Kangaroo SIS, kapsamlı veritabanı üzerinden bilgi’ye ulaşmanızı, bu bilgi üzerinden planlama yapmanızı, faaliyetlerinizi planla karşılaştırmalı olarak izlemenizi, dolayısı ile sahayı denetlemenizi, teknolojik olanakları sonuna kadar kullanarak tanıtım faaliyetlerindeki toplam verimliliğinizi arttırmanızı sağlar.

IMC BİLİŞİM TEKNOJİLERİ
IMC Bilişim Teknolojileri A.Ş © 2005 Tüm hakları saklıdır.     [ Tel : (0216) 526 05 34   e-mail : info@imc.biz.tr ]